Koniecznie pamiętaj o tym przed podróżą

Przed wylotem na wakacje powinniśmy zaplanować kilka spraw, tak aby mieć gwarancję, że podczas podróży już nic nie zaskoczy. Właśnie z tego powodu czytamy jakie recenzje ma pensjonat do którego się wybieramy, czy biuro podróży jest warte zaufania, a także sporządzamy spis rzeczy do zabrania. Zazwyczaj jednak zapominamy o rzeczach które zostają w kraju.

O ile z mieszkaniem sprawa jest stosunkowo prosta, bo wystarczy zamontować dobry system alarmowy zintegrowany z kamerami monitoringu lub po prostu poprosić sąsiadów o dozorowanie, to gorzej jest z samochodem. Szczególnie kiedy na lotnisko wybieramy się własnym środkiem transportu – rodzi się kłopot z bezpiecznym jego parkowaniem. Dlatego dobrze jest wybrać parking blisko portu lotniczego oferujący usługi dobrej jakości.

SPRAWDŹ: Parking lotnisko Kraków – komfortowo rezerwuj parking w okolicy portu lotniczego

W jaki sposób wybrać dobry parking przy lotnisku?

Pomyślmy czym może się charakteryzować dobry parking oferujący miejsca postojowe w pobliżu portu lotniczego? Najważniejszy by gwarantował bezpieczeństwo powierzonego samochodu – bez cienia wątpliwości jest to cecha priorytetowa. Właśnie dlatego powinien posiadać solidne ogrodzenie, dobrze oświetlony teren z systemem monitorującym oraz być ochraniany przez 24 godziny na dobę. Na pewno korzystnie jest jeżeli parking będzie miał wykupioną polisę ubezpieczeniową w jednym z renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych – pomimo że właściciele parkingów bardzo dbają o odpowiednią jakość świadczonych usług, to życie pisze czasami niezwykle zaskakujące scenariusze.

Nasza wygoda to sprawa tak samo ważna, bo najprawdopodobniej każdy życzyłby sobie żeby podróż miała miły przebieg już od samego początku. W tej kwestii istotne są dwa elementy oferty: przewóz na lotnisko zadbanym busem i przynajmniej niewielka poczekalnia, ponieważ może się zdarzyć, że w miesiącach wakacyjnych ruch będzie na tyle duży, że na transport z parkingu strzeżonego na lotnisko będziemy musieli chwilę poczekać.

Na rynku parkingów znajdujących się w okolicy lotnisk znajdziemy dużą liczbę propozycji w bardzo podobnej cenie, dlatego możemy decydować się na te które oferują usługę najwyższej jakości, bo przeważnie cena nie będzie odbiegała znacznie od innych. Dobrze jest zarezerwować miejsce odpowiednio wcześniej i nie zamartwiać się podczas podróży o samochód zaparkowany w Polsce.

Warto wiedzieć © 2020