Warto wiedzieć

Fotolustro – świetna atrakcja na każdą imprezę

Fotolustro to ciekawa atrakcja, która świetnie sprawdza się na uroczystościach takich jak przykładowo wesele czy pierwsza komunia. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z dużego dotykowego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, umożliwiające robienie fotografii typu selfie. Zainstalowane animacje oraz szablony sprawiają, że doskonała zabawa z użyciem Selfie Mirror praktycznie nigdy się nie nudzi. Zazwyczaj posiada wbudowaną drukarkę, dzięki której zdjęcia można wydrukować od razu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na nagranie ich chociażby na pendrivie.

POLECAM: Fotolustro Śląsk

Osoby wykonują usługi przy wykorzystaniu Selfie Mirror przeważnie zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych przebrań co sprawia, że rozrywka jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z fotolustra świetnie bawią się zarówno młodsi, jak i starsi Goście. Poza uroczystościami rodzinnymi fotolustro doskonale sprawdza się na eventach firmowych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znaleźć można Selfie Mirror w bardzo atrakcyjnej cenie, a ponadto atrakcje takie jak chociażby wytwornicę ciężkiego dymu, urządzenie do wytwarzania baniek oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Doświadczony personel zapewnia pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy uczestnik imprezy.

Może Cię zainteresować:

Poprawnie chronimy samochód

Auta osobowe są z pewnością ostoją światowej motoryzacji. Wypada przyznać, iż męski świat kręci się wokół samochodów. Jakim sposobem w ...

Morąg i turystyczny potencjał

Warmia i Mazury to wyjątkowy obszar, a tutejsze atrakcje turystyczne zachwycają turystów od lat. Warmia i Mazury to idealne miejsce ...

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę